Indica

 

Úspěšní klienti

 

Pan Aleš se jednoho dne rozhodl zásadně změnit svůj život ve spolupráci s jihlavskou nutriční poradnou Indica. Změnil stravovací návyky a pravidelně užíval EXADIPIN® k potlačení chutí na sladké a celkovému zefektivnění hubnutí. Jeho snažení bylo korunováno úspěchem:

„Jsem o tolik lehčí, jako bych odložil batoh, který mne tížil. Mám víc energie, nebývám často vyčerpaný a unavený, snížil jsem zdravotní rizika, mám lepší náladu i sebedůvěru. Nejsem tak líný a pohodlný, jako jsem býval. Rád vyměním sledování televize za procházku se psem, i když je venku psí počasí. Miluji Spinning®, tak šlapu. Oblečení si koupím jaké chci a v normálním obchodě na každém rohu. Když mě přátelé nepoznávají nebo mi říkají, že mi to sekne, tak bych se rozplynul blahem, je to prostě zásadní změna!"

 


Proměna s nutriční poradnou
 

Naše poradna vyhlásila soutěž o proměnu ve spolupráci s kosmetičkou a vizážistkou Petrou Rozsívalovou a kadeřníkem Daliborem Láníkem. Vítězkou se stala paní Pavla. Změnila stravovací návyky, řídila se novým stravovacím plánem a její úsilí jsme podpořili EXADIPINEM®. Výsledkem byl skvělý pocit z vylepšené postavy a jedinečný zážitek z opečovávání profesionály.

 


Paní Marta 33 let, mladší sestra ji přihlásila do programu „Zhubněte s odborníkem“. Upravili jsme Martě jídelníček, a to velmi jednoduše. Největší změnou bylo, že Marta se naučila každé ráno snídat a v poledne obědvat teplé jídlo. Marta se nám měnila před očima. Po čtyřech měsících s úsměvem říká:

„Lidé mě nepoznávají, neodpovídají mi na pozdrav.“

Marta dokázala to, o co marně usilovala řadu let. Nejen zhubla přebytečná kila bez diet a bez hladovění, ale cítí se lépe a má energie na rozdávání. Naučila se pravidelně jíst, což je důležitým předpokladem pro to, aby její váha zůstala stabilní.

 


Andrea 24 let, velmi ukázněná a spolupracující klientka. Za 4 měsíce výrazně zhubla, došlo k poklesu celkového procenta tuku v těle i útrobního tuku. Postava zeštíhlela především v pase. Blahopřejeme!